Zaskocz listonosza stylową skrzynką na listy

Pracownicy Poczty Polskiej wędrują po różnych obszarach w naszych miastach i wsiach. Ich ciężka praca zmusza ich do odwiedzania niebezpiecznych zaułków jak i osiedli ekskluzywnych will. Najczęściej są to bardzo miłe osoby od których dowiadujemy się wielu informacji o wielu sprawach. Ich zasoby wiedzy na temat okolicznego życia jest zadziwiająca, dlatego chętnie rozmawiamy i staramy się utrzymać dobre kontakty. Jeśli mamy zaprzyjaźnionego listonosza z naszego rewiru, chętnie idzie on nam na rękę i zostawia listy polecone u sąsiadów, tak abyśmy nie musieli biegać po pracy na pocztę.

Warto zaskoczyć naszego ulubionego listonosza piękną skrzynką przy naszym domu. Będzie to miła odmiana dla zapracowanego roznosiciela listów. Wrzuca on bowiem korespondencję do najróżniejszych pojemników, często niezbyt estetycznych czy solidnych, a czasami nawet po prostu pod drzwi. Żeliwna skrzynka na listy wywoła uśmiech na twarzy listonosza i zachęci go do poznania właściciela tak urokliwego przedmiotu.

Dobra opinia u listonosza to także, dobre zdanie o nas wśród sąsiadów. Należy zadbać o miłą i życzliwą atmosferę w naszym otoczeniu, tak aby mieszkało się nam lepiej.

Dodaj komentarz