Wnętrze należące do kobiety

Każdy z nas urządzając wnętrza mieszkania zwraca uwagę na inne czynniki. Dla niektórych liczą się praktyczne rozwiązania. Są osoby, które tworzą wnętrza oryginalne i bardzo charakterystyczne. Inni trzymają się ściśle utartych schematów. A na co uwagę zwracają kobiety? Na pewno liczy się dla nich wygoda. Jednak wnętrza tworzone przez kobiety są szczególnie przytulne. Widać to w wykończeniu i wyposażeniu.

Jak może wyglądać takie typowe wnętrze kobiece?

kobiecy salon

kobiecy salon

źródło : apetycznewnetrze.blogspot.com

Na charakter wnętrza wpływa wykończenie. W tej aranżacji główną rolę gra ciekawa tapeta. Na pewno można o niej powiedzieć, że jest ciepła i przyjemna. Delikatne pastelowe kolory i wzór kwiatowy ? to zdecydowanie kobiece rozwiązanie. Jednocześnie wnętrze to jest bardzo proste. Jasna, prosta kanapa, czarny stoli, drewniane krzesło. Ozdobą wnętrza jest fikuśna lampa i drobiazgi znajdujące się na stoliku. Taki pokój jest zatem również bardzo praktyczny i wygodny. Bez problemu można w nim utrzymać porządek.

miejsce do pracy

miejsce do pracy

źródło : apetycznewnetrze.blogspot.com

Podobnie można opisać kącik biurowy. Jest tu jasno, czysto i przytulnie. Proste, jasne biurko, delikatne zielone szafki, elegancki fotel oraz nietypowe siedzisko ? elementy pozornie do siebie niepasujące nadają wnętrzu ciekawego wyrazu. Nie panuje tu chaos ? każda rzecz ma swoje miejsce, gdyż kobiety cenią sobie porządek.

źródło : apetycznewnetrze.blogspot.com

Jednocześnie na biurku możemy dostrzec różne drobiazgi, które kobiety uwielbiają ? ciekawa lampka, ramki na zdjęcia, figurka palmy. W takim przytulnym wnętrzu na pewno czas spędza się bardzo miło.

Dodaj komentarz