Toaletka ? domowy salon piękności

Większość mebli nie ma odbiorców tylko w śród jednej płci. Na kanapie siadają panie jak i panowie, meble kuchenne także są unisex, choć niektórzy panowie się nie zgodzą. Meblem przypisanym tylko płci pięknej jest toaletka. Trudno się nie zgodzić, że mężczyzna siedzący przy toaletce, nawet tylko chwilowo zastępując biurko aby zapisać numer telefonu, wygląda nienaturalnie i nawet zabawnie.

Natomiast kobieta zajmująca się podkreślaniem swoich wdzięków przy stylowej toaletce, wygląda naturalnie i pięknie, a nawet potrafi rozbudzić rządze przyglądającego się mężczyzny. Jest też w tym widoku coś bajkowego, kobieta przy tym meblu przeobraża się, staje się jeszcze piękniejsza. Mebel ten także kojaży nam sie z filmami gdzie księżniczki szykowały się do balu siedząc przy stylowych toaletkach i czesząc piękne długie włosy.

Nie ważne, czy stoi w garderobie czy sypialni, w momencie kiedy korzysta z niej płeć piękna, to pomieszczenie to zamienia sie w salon piękności i nikt nie może wtedy przeszkadzać. Czas spędzony przy toaletce jest przeznaczony tylko dla niej i nikogo więcej. Nakładanie makijażu, czy dobieranie birzuterii przy stylowej toaletce będzie bardzo relaksujące i pozwoli kobiecie poczuć się wyjątkową. Warto dlatego zamienić łazienkowe lusterko i pułkę na urokliwą damska toaletkę.

Dodaj komentarz