Pomysł na ekskluzywną kawalerkę

Wiele osób korzysta z niewielkich mieszkań w blokach, a zwłaszcza z kawalerek. Wtedy jedno pomieszczenie musi spełniać kilka funkcji ? być sypialnią, gabinetem, jadalnią i salonem. Trzeba zatem takie wnętrze urządzić praktycznie. Jednocześnie chcemy, by było ono wyjątkowe i oryginalne. Jak urządzić takie niewielkie wnętrze z rozmachem i przepychem? Oto jedna z ciekawszych propozycji.

kawalerka

kawalerka

źródło: apetycznewnetrze.blogspot.com

Niezwykle istotne jest to, by wybrać odpowiednie wykończenie. W tym wypadku charakterystyczne są śnieżno białe ściany. Takie wykończenie oczywiście jest neutralne ? pasuje do każdego stylu, różnych mebli i dodatków. Jednocześnie jasne i dobrze oświetlone wnętrza sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe. Jasne ściany świetnie kontrastują z ciemną, drewnianą podłogą.

Jednak charakteru tej kawalerce nadaje luksusowe wyposażenie. Połączone zostały elementy nowoczesne i stylowe. Mamy białą kanapę i białą lakierowaną szafkę pod telewizor. W zupełnie innym stylu jest fotel, stolik czy stojąca w drugim końcu pomieszczenia sofa. Są to meble stylizowane ? jednocześnie bardzo ekskluzywne. Niezwykle ciekawy jest też regał, na którym miejsce znalazły książki, różne akcesoria, a w tym między innymi buty.

regał

regał

źródło: apetycznewnetrze.blogspot.com

Do tego mamy dodatki również nawiązujące do różnych stylów. Możemy znaleźć tu sporo dekoracji ściennych. Mamy obrazy nowoczesne, grafiki oraz obrazy klasyczne. We wnętrzu tym znajdziemy różne świeczniki, wazony oraz posążki. Również tekstylia stanowią ciekawy dodatek w tej aranżacji ? szczególnie bogato zdobiony dywan.

oryginalna kawalerka

oryginalna kawalerka

źródło: apetycznewnetrze.blogspot.com

Połączenie różnych kolorów, stylów i wzorów, sprawiło że kawalerka ta jest niezwykła.

Dodaj komentarz