Pogotowie prezentowe!

PrezentModną ostatnio rzeczą, dawaną w prezencie są aniołki i specjalnie używamy słowa aniołki, gdyż nie chodzi tu o wielkie marmurowe posągi aniołów o poważnych twarzach, uchwycone w wyniosłej pozie jak te z placu św. Piotra w Watykanie. Tym razem mamy do czynienia z małymi, uśmiechniętymi aniołkami, porcelanowymi figurkami, które wpasują się w każde wnętrze.

Dlaczego anioły?

Aniołki są idealnym prezentem, jako opiekunowie i zwiastuny dobrej nowiny kojarzą się z dobrem. Dzięki czemu od razu zyskamy sympatię osoby, która otrzyma od nas taki prezent. Dodatkowo tego typu rzeźby wspaniale pasują do wszelkich uroczystości katolickich takich jak chrzciny, komunie czy święta Bożego Narodzenia. Nawet wśród nastolatków cieszą się ogromnym zainteresowaniem, są to co prawda mroczne anioły o czarnych skrzydłach, a nie śliczne, złoto lokie aniołki o których mówimy, jest to jednak zawsze jakaś alternatywa.

Gdzie możemy je znaleźć?

Najlepiej poszukać w sklepach z wyposażeniem wnętrz, bądź w miejscach gdzie wystawiają się okoliczni artyści. Anioły cieszą się wśród nich (artystów) dużym zainteresowaniem ze względu na swoją tematykę, mnogość różnorodnych przedstawień jak i popyt odbiorców. Dodatkowo możemy zakupić interesujące nas aniołki na giełdzie staroci lub różnego rodzaju spendach fanów aniołów.

Dodaj komentarz