Oryginalne wyposażenie wnętrz

Urządzając mieszkanie mamy do podjęcia wiele ważnych decyzji. Chcemy, by było ono modne, ale jednocześnie świeże i oryginalne. Zależy na nam tym, by nie powielać aranżacji, które pojawiają się w większości domów. Co zatem warto wykorzystać?

Aktualne trendy

Obecnie najmodniejsze wnętrza to te urządzane w stylu skandynawskim ? surowe, białe i proste wnętrza z ewentualnymi dodatkami szarości, granatu i grafitu. Bardzo modne staje się wykorzystywanie w wyposażeniu wnętrz przedmiotów, z których korzystamy na co dzień ? jak butelki, skrzynki, żarówki. Takie dodatki będą wyjątkowe i charakterystyczne. Poza tym będą wyrazem naszej wyobraźni i twórczości. Co może nas szczególnie zainspirować?

Wszechstronne zastosowanie skrzynek drewnianych

skrzynka stół

skrzynka stół

Źródło: homevolution.co

Zapewne nikt z nas nie pomyślałby o tym, jak ciekawie mogą w naszym domu wyglądać odpowiednio przystosowane skrzynki z drewna. Można z nich wykonać choćby stolik do salonu. Wystarczy zbić ze sobą kilka skrzynek i powstaje ekologiczny i modny dodatek do wnętrz. Do tego jest niezwykle praktyczny! Oczywiście najpierw należy takie skrzynki oczyścić, pomalować na odpowiedni kolor oraz ewentualnie polakierować.

szafka skrzynka

szafka skrzynka

Źródło: thecottagediaries.blogspot.it

Niezwykle interesująco prezentuje się też szafka wykonana ze skrzynek. Można wykorzystać skrzynki różnej wielkości i zbić je w dowolnie wybrany sposób ? w zależności od naszych potrzeb. Możemy na półkach trzymać różne przedmioty i dekoracje. Takie elementy wyposażenia zdecydowanie nadają wnętrzom indywidualnego charakteru.

Dodaj komentarz