Magiczne postacie w Twoim domu

Literatura, religie i przemysł filmowy, na swoje potrzeby stworzyła wiele postaci, tych złych, obślizgłych i nie przyjemnych, jak i tych dobrych, przyjacielskich i opiekuńczych. Wyobraźnia tych osób spłodziła anioły, demony, dżiny czy elfy, a my mamy możliwość zaczerpnięcia inspiracji do tworzenia ciekawych wnętrz.

Pierwszym pomieszczeniem o jakim myślmy chcąc wstawić kilka akcentów anielskich czy po prostu magicznych to pokój dziecięcy. Można skorzystać ze specjalnych naklejek na ścianę z np. aniołem stróżem, który rozsieje poczucie bezpieczeństwa. Pięknie będzie również wyglądał smukły elf z łukiem lub w pokoju dziewczynki subtelny elf ze skrzydełkami. Będziemy w ten sposób rozwijać wyobraźnię dziecka i nasza pociecha będzie miała piękne bajkowe sny wiedząc, że bajkowe postacie czuwają.

Dziecięcy pokój to nie jedyne miejsce gdzie możemy wprowadzić trochę magii. Tak naprawdę w każdym pomieszczeniu znajdzie się miejsce na czary i anielskie akcenty. Świat duchowy i magiczny od zawsze fascynował ludzi, każdy chciałby choć trochę wykorzystywać magię. Zaczarować męża, żeby się słuchał, zaczarować żonę, żeby pozwoliła chwilę odpocząć. Motywy anielskie i magiczne nie pomogą w tym ale dodadzą uroku naszym pomieszczeniom. Wystarczy świecznik w postaci aniołka trzymającego świeczkę lub figurka elfki trzymającej dziecko i odrobina magii znajdzie się w salonie czy sypialni.

A właśnie sypialnia to miejsce do którego najbardziej chcielibyśmy wprowadzić magię. Atmosfera tego miejsca jest dla nas bardzo ważna. Sen jak i czas z partnerem, są bardzo ważne dla naszego ogólnego samopoczucia i sił. Magiczne postacie idealnie rozsiewają odpowiednią atmosferę w sypialni i śpimy długo i głęboko, a nasza cielesność wchodzi na poziomy zarezerwowane dla legend.

Dodaj komentarz