Komfortowa praca na komputerze z idealnymi narzędziami

Użytkownicy, którzy mają dużą styczność z komputerem zawsze poszukują oprogramowania, które pozwoli im na jeszcze bardziej komfortową prace z tym urządzeniem. Służą temu programy multimedialne, eksploatory plików i edytory tekstowe. Jakie są najlepsze? Które warto pobierać i testować?

Który program jest najlepszy?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, który program pomocny w pracy z komputerem jest najlepszy. Z reguły decydują o tym detale. Dwa programy o tej samej funkcjonalności z czego jeden przypadnie nam do gustu, a drugi totalnie nie. Czym sugerować się podczas pobierania i testowania w poszukiwaniu najlepszego dla nas oprogramowania? Przede wszystkim opiniami osób, które miały do czynienia z tymi programami, na ogół w swoich komentarzach opisują czego im brakowało a co było bardzo fajne w danym programie. Możemy się sugerować programami najpopularniejszymi na przykład w eksploatorach plików przoduje Total Commander i chyba na bardzo długo tak już zostanie, aplikacja ta posiada wiele ciekawych wtyczek, które rozszerzają jego możliwości. Co najlepsze, aplikacja ta jest zupełnie za darmo!

Komputer z sześćioma monitorami

fot. http://cache.gawkerassets.com

Czy wszystko trzeba kupować?

Niektórzy ludzie żyją jeszcze czasami, gdy wszystko co było związane z komputerem i software'm trzeba było kupować. Jest to efekt tego, że kiedyś dostęp do internetu nie był taki powszechny jak teraz i każdą możliwą aplikacje mogliśmy kupować na płytach. Kiedyś czasopisma z płytami, na których były gry komputerowe w formie demo sprzedawały się jak świeże bułki, teraz większość gazet znika z kiosków i już są niedostępne. Wszystko przez internet i bardzo łatwy dostęp do niego. Pobranie bezpłatnych programów jest teraz po prostu banalne i nikt nie rozgląda się za płatnymi wersjami, jeżeli nie musi.

Dodaj komentarz