Gdy kobieta potrzebuje dowartościowania… O zaletach fotografa.

Fotograf dzisiaj to popularny zawód. Ten, kto ma dobry aparat i chociaż odrobinę kreatywności, może robić naprawdę profesjonalne zdjęcia. To już nie czasy, kiedy trzeba było czekać na wywołanie kliszy i redukować ilość zdjęć. Dzisiaj pstryka się dużo, a dopiero potem wybiera te najlepsze.

Fotografie, które kłamią

Istnieje jednak problem z dzisiejszą fotografią cyfrową. Zdjęcia, które oglądamy w kolorowych magazynach czy internecie są zazwyczaj modyfikowane na komputerze. W ten sposób powstają iluzje, w które wierzy wiele kobiet, które che mieć tak samo gęste i bujne włosy, długie nogi i płaski brzuch jak kobiety, które oglądają. Zapominają jednak, że to nie efekt hojności natury, ale zdolności fotografa. Fotograf dzisiaj pracuje przede wszystkim na komputerze. Może jednak pomóc zakompleksionym kobietom, które wstydzą się swojej cielesności.

Fotograf leczy kompleksy

ślub, wesele, panna młoda, fotograf bydgoszcz

Pewien fotograf postanowił zapraszać do swojego studio dojrzałe panie – matki i długoletnie żony, które straciły pewność siebie i sądzą, że są nietrakcyjne w oczach partnera. Takie myślenie blokuje je – nie potrafią cieszyć się ze swojego ciała, które z wiekiem w oczach wielu mężczyzn staję wręcz seksowniejsze. Dla mężczyzny dodatkowe kilogramy u kobiety to często atut, dla niej – powód do smutku. Fotograf może jednak pokazać kobiecie, że jest piękna naturalnie. Nie chodzi o poprawianie zdjęć w programie komputerowym, ale robienie klimatycznych zdjęć, często nagich, które pokazują, że dojrzała kobieta mimo wieku, zmarszczek i paru fałdek wciąż może wyglądać na zdjęciu ponętnie.

Dodaj komentarz