Domowe Spa

Choć ośrodków Spa jest wiele, to jeden z nich nie musi znajdować się poza domem, ponieważ w bardzo prosty sposób takowy można zmontować w domu. Meble postarzane i drewniana wanna mogą okazać się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz łazienek, przy czym klient prócz tego, że tworzy stylowe pomieszczenie, ma również własny kąt relaksu z hydroterapią włącznie. Drewno w łazience zawsze wyglądało klasycznie, więc dlaczego tej klasyki nie kultywować?

Co w drewnianej łazience

Łazienka jest łazienką ponieważ przede wszystkim posiada wannę, a ta w drewnianej łazience nie może być inna. Wybór drewnianej wanny staje się z roku na rok coraz trudniejszy, ponieważ to właśnie te wanny stają się coraz  modniejsze. I pomyśleć, że wykorzystanie drewna  do budowy wanny pochodzi jeszcze z czasów antycznych. Wanna z drewna podnosi wizualne walory kąpielowego pomieszczenia, a jeżeli jest dodatkowo narzędziem do hydromasażu i mieści kilka osób, to staje się mały Spa z jacuzzi. Zresztą przecież wanna nie musi stać w łazience, ale taką drewnianą można z powodzeniem postawić na tarasie czy nawet w salonie, a pełnić wówczas będzie funkcję ozdoby domu. Meble powinny być do niej dopasowane, najlepiej jeśli są to meble stylizowane w odpowiedni sposób.

Z czego wanna?

Wanny drewniane wykonywane są z bardzo wytrzymałych drewien o wzmocnionej konstrukcji. Do ich produkcji stosuje się między innymi wytrzymałe drewna klonu, oliwki czy palisandru. Mechanizm hydromasażu często trzeba dokupić.

Dodaj komentarz