Darmowe oprogramowanie, czyli total commander do pobrania

Każdy szanujący się użytkownik komputera posiada w swoim zapleczu programy, bez których czuje się jak bez ręki. Zawsze wykorzystuje je po ponownej instalacji systemu, po pierwsze przyśpiesza to czas ponownego dostosowywania systemu pod własne preferencje (wszystko w jednym miejscu – reszta to kwestia instalacji). Oprogramowanie typu total commander, gimp czy openoffice to pewien standard dla każdego komputerowca.

Skąd brać oprogramowanie?

Programy możemy pobierać z różnych stron i szukać ich na różne sposoby na przykład wpisując w wyszukiwarkę : total commander do pobrania. Lub wchodzić na serwisy polecane przez znajomych. Czasem może to być PobierzPlik.pl czy jakiś inny serwis oferujący za darmo, darmowe oprogramowanie. Czyli nic nie płacę, a mogę cieszyć się funkcjonalnością programów, które pobrałem z tego serwisu.

total commander do pobrania

fot. http://ipstatus.ws

Czy zawsze jest za darmo?

Programy darmowe, często wykorzystują inny sposób zarabiania na siebie – reklamy zamieszczone w interfejsie użytkownika pozwalają zarabiać pieniądze ludziom, którzy tworzyli tego typu programy. Jest to dobra rzecz dla obu stron, użytkownik nic nie płaci i może cieszyć się oprogramowaniem, a jego twórcy są w pewien sposób wynagradzani za trud włożony w tego typu soft.

Dodaj komentarz