Ciekawe akcesoria do kuchni

Kuchnia to zdecydowanie jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu ? szczególnie dla kobiety. Dlatego tak ważne jest, by była ona odpowiednio urządzona. Spędza się w niej często długie godziny, zwłaszcza, gdy jest połączona z jadalnią lub salonem. Takie pomieszczenie musi być zatem wygodne, funkcjonalne oraz praktyczne. Poza tym chcemy, by było też ciekawe i przytulne. Te założenia pozwolą nam spełnić odpowiednio dobrane gadżety i akcesoria kuchenne.

Kilka interesujących propozycji

stojak na wino

stojak na wino

Źródło: dedekor.pl

Ciekawym elementem wyposażenia kuchni może być stojak na wino. Szczególnie warto zwracać uwagę na te drewniane. Pasują one do każdej stylizacji. Wyposażone są w specjalny uchwyt, który umożliwia swobodne przenoszenia stojaka w różne miejsca. Taki stojak na wino doda kuchni elegancji.

otwieracze

otwieracze

Źródło: dedekor.pl

Bardzo praktyczne są również różne uchwyty na przyrządy kuchenne. Takich akcesoriów mamy wiele ? obieraczki, otwieracze do wina, wyciskaczki do czosnku czy otwieracze do słoików. Aby nie szukać ich po całek kuchni, warto wyposażyć się w specjalny stojak czy uchwyt.

pojemniki na przyprawy

pojemniki na przyprawy

Źródło: countryavenue.com

W kuchni mamy też wiele produktów, które trudno jest utrzymać w porządku. Różne rodzaje przypraw, makarony, herbaty, kawy, sosy czy różne butelki. Jak je przechowywać? Niektórzy wybierają specjalne pojemniki na przyprawy. Bardzo modne są też koszyki wiklinowe. Są dostępne w różnych rozmiarach i z pewnością bez problemu dobierzemy takie, które będą pasowały do naszej kuchni. Modne są też drewniane skrzynki ? pasują szczególnie do skandynawskich stylizacji.

kosze wiklinowe

kosze wiklinowe

Źródło: home-you.com

Takie akcesoria naprawdę mogą spowodować, że nasza kuchnia będzie wyjątkowym miejscem. 

Dodaj komentarz