Akcenty kobiety w mieszkaniu

Kobieta siedząca na kanapieZazwyczaj mieszkanie urządza kobieta, ponieważ sprawia jej to dużą przyjemność lub po prostu mężczyzna się do tego nie nadaje. Często oczywiście wynika to z braku gustu, albo zwykłego zapracowania. Trzeba jednak dodać, że to czasem mężczyzna jest dobrym dekoratorem wnętrza i to wcale nie powinno ranić jego męskiego ego. Jednak jak poznać, że w domu mężczyzny mieszka kobieta?

Ciacho na oku

Flirtujesz z kolegą z pracy? Nowy znajomy jest zainteresowany Twoją osobą, ale Ty nie jesteś pewna, czy aby na pewno jest on samotnym mężczyzną? Wszystkiego możesz dowiedzieć się z dodatków w jego mieszkaniu. Od czego zacząć? Sprawdź czy mężczyzna ma w domu dodatkową szczoteczkę do zębów, albo ukryte po kątach lakiery. Jeżeli znajdziesz w jego domu stojak na biżuterię oraz damskie kosmetyki to nie licz, że tak często nocuje u niego mamusia, chociaż to też jest przykra sprawa.

Co w takim wypadku zrobić?

Najlepiej jeśli postawimy go przed faktem dokonanym. Niech nie sądzi, że ma jakieś szanse skoro sam oszukuje. Jeśli nadal się wykręca to powiedz, że stojak na biżuterię raczej nie należy do niego, bo nie widzisz, aby zakładał pierścionki i bransoletki. Po takiej krótkiej rozmowie najlepiej wyjść. No chyba, że jesteś gotowa, aby pozostać z chłopakiem na stopie koleżeńskiej. To Twój wybór. Pamiętaj jednak, żebyś później nie żałowała swojej decyzji.

Dodaj komentarz